PF 2020 31/12/2019
Přátelé, kamarádi spolku SOUND44! Děkujeme vám za projevenou přízeň a podporu. Do následujícího roku přejeme zdraví – aby vám bylo do tance, štěstí – abyste se nemračili, mír – abyste se neprali a lásku – abysme se milovali!
Celebration44: 21 Years of SOUND44 01/12/2019
Jsme zas o rok starší, za námi serie akcí a tak je potřeba to oslavit. Více informací najdeš v události!
Sound Vibration 7 28/05/2019
Na začátek prázdnin jsme připravili další pokračování této klubovky, tentokrat s Pavlem Krejdlem. Více informací najdeš v události!
Drum'n'bass se vrací do Klubu Nětčice 24/04/2019
Drum and Bass měl v Klubu Nětčice vždy své nezastupitelné místo, poprvé se tu rozezněl už v roce 2001. Je tedy na čase tuto tradici opět oživit! Všechno se dozvíš v události!
Do Kyjova dorazí Ventolin! 24/12/2018
Veselé Vánoce všem! Je nám ctí u nás přivítat Ventolina, kterého doplní další živé projekty 1flfsoap a Její Vály. Všechno se dozvíš v události!
Bude nám 20 let! 23/11/2018
Je to k neuvěření, ale je to tak. Veškeré informace naleznete v události
Sound Vibration 6 19/09/2018
Po letních koncertech jsme připravili další pokračování této klubovky, tentokrat v stulu house a techhouse. Více informací najdeš v události!
Midi Lidi také poprvé vystoupí v Kyjově 06/07/2018
Také to bude open air a afterparty bude s Tomino & Myslivec. Všechno se dozvíš v události!
Prago Union poprvé vystoupí v Kyjově 01/05/2018
Bude to open air a zahraje celá kapela. Všechno se dozvíš v události!
Sound Vibration 5 11/02/2018
Na zelený čtvrtek 29. března 2018 k nám dorazí Slovenský dj Toky. Více informací najdeš v události!
CELEBRATION44: 19 years of SOUND44
13/12/2017
Na pátek 29. prosince 2017 se rozezvučí Jančovka. Více informací v události
BULLET TIME III: Tisková zpráva
06/05/2011
Ve spolupráci s club 596 jsme pro vás připravili další dnb taškařici. Na třetí Bullet Time do 596ky jsme na květnový díl pozvali legendu, Dje Sayka!
Sayko je jednou z takřka kultovních postav české drumandbassové scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJů u nás. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a skvělým turntablisbem. Kromě toho je Sayko i úspěšný producent. Nové releasy budou vycházet za několik málo dnů u Deafmuted a Sun Side, tak si je určitě nenechte ujít!
K Saykovi se přidá zábřežský Dj Hanyss. Hanyss hraje sedm let a patří k těm djům, kterým jde hraní opravdu od ruky i živě, ne jen na papíře, jak jsme toho svědky u některých mladých pozérů a jejich obsáhlých životopisů. Hanyss má obrovský drumandbassový záběr a určitě nezůstane jen u jednoho substylu a provede návštěvníky BT jeho velkým spektrem. Těšit se můžete, podobně jako u Sayka, na teschstep, neuro, liquid a malinko i na mainstream.
Ke každé akci patří i začátek, ten bude patřit melodickému drumandbassu ala Paul Hawk, taktéž jedné z krajových legend. Jak už Pavel několikrát dokázal, není jen technařem, ale je i vytříbeným drumabassistou.
Ve finiši dáme prostor další nové tváři a tím je mladá dubňanská krev a uctívač vinylu, Up Synth. V line upu nebude chybět samozřejmě ani Soldik s pořádnou dávkou nových neuróz a techstepu.
více o akci se dovíte na Facebooku
PF 2011 + novinka
31/12/2011
Dovolte nám, abychom vám do nového roku 2012 popřáli plno dobrých hudebních zážitku, žádné strasti a pohodový život.
Zároveň vám s radostí oznamujeme, že z větší části obnovujeme svou činnost. Po dlouhé době změnil kyjovský club 596 provozovatele, se kterým jsme se dohodli na spolupráci. Výsledkem této dohody je zajišťování hudebního programu v tomto clubu. Již v lednu se můžete těšit na Koncert punkové kapely Elektrick Mann, ale také nové klubové drum & bass noci Bullet time.
Stránku clubu 596 včetně aktuálního programu prozatím najdeš na Facebooku, ale později bude mít club vlastní stránky.
NITRO open air: tisková zpráva
12/07/2011
Jihomoravské uskupení SOUND44.COM vám ve spolupráci s kyjovským klubem Deep light přináší drum´n bass open air party NITRO, která se uskuteční v sobotu 13. srpna 2011 v otevřeném nádvoří klubu Deep light, tedy v ojedinělém prostoru samotného centra města Kyjov.
Na pozici headlinera se představí živoucí legenda dj SAYKO. Osoba, jež je uskupením SOUND44 poznamenána díky dnes již kultovním tancovačkám v kyjovském klubu Šneckenhaus. Nekompromisní Sayko, kterého není třeba široce představovat, nám bude suverénně servírovat jak zahraniční, tak svou produkci s ďábelskou energií jemu vlastní.
Oko potěší, srdce pohladí zástupkyně ženského pohlaví, půvabná djane Elwira. Krom djingu, kterému se věnuje od roku 2002 a za nějž sklízí úspěch nejen v České republice, ale i v Rakousku, Německu, Slovinsku či Slovensku, se věnuje také grafické tvorbě. Navrhla kupříkladu obálku ke knize PŘÍBĚHY PŘED SPANÍM - Naučte se vyprávět svým dětem. Svými sety podporuje nejen známé české a slovenské DJe, ale i zahraniční hvězdy jako Teebee, Muffler, Crossfire, Baron, Noisia, Purple Unit, Ill Skillz, Optical, Robyn Chaos, Flight and Jade. V případě této ženy nelze o jejích kvalitách pochybovat, v Kyjově zahraje poprvé.
Po boku Sayka a Elwiry se představí jihomoravská hvězda Soldik, nedílná součást drumandbass.cz crew a zakladatel projektu Young Blood, jež si klade za cíl objevovat nové, talentované producenty.
Z nedalekých Luhačovic přicestuje dj Mooka. Luhačovická elegantní ikona je proslulá osobitým, místy až kontroverzním výběrem tracků, jimiž však šíří své jednoznačné poselství hrát „pro radost sebe i lidí kolem“. Věřte, je na co se těšit!
Se SOUND44 spjatý dj, producent, umělec jak na poli výtvarném, tak na poli hudebním, zakořeněný především v mysli techno komunity? Jistě, Paul Hawk. Protentokrát se představí se svým speciálním dnb mixem. Kdo jej zná, ví, že nám dokonale namíchá energický liquid shake!
Součástí naší dj série je i mladá břeclavská naděje, dj a promotér Shmin, který již po krátké době dokazuje své kvality.
Co dalšího jsme si pro vás připravili?
Celou akci bude zajišťovat firma FREETECH Pro, která doveze -krom podia a zastřešení- 6 kW aparát JBL, světla a projekci. Specialitou bude zajisté venkovní gril, profesionálně namíchané drinky a stylové dekorace. Očekávejte kvalitu každým coulem. Těšíme se!
Více informaci naleznete na http:///nitroopenair.sound44.com/
NITRO open air
LETNÍ ZNOVUZROZENÍ
07/07/2011
Ne, tohle není letní poblouznění, skutečně jsme pro vás po letech připravili nefalšované party se vším všudy. První akce pod širým nebem proběhne již 13.08.2011 a ponese se v rytmu zlomených beatů, v září se beaty narovnají. Těšíme se! Více informací během pár dní.
CELEBRATION44: 10 years ZRUŠENA
19/01/2009
S velkou lítostí Vám všem oznamuji, že oslavná party k 10. výročí naší pořadatelské skupiny SOUND44 se v plánovaném terminu nemůže uskutečnit z jednoho prostého důvodu. Co se týče prostor na tuto akci, vybírali jsme z několika kandidátů. Po pečlivých přípravách a kalkulacích byl prostor nalezen a zahájili jsme komunikaci s majitelem. Ač se nám zpočátku pronajímatel snažil vyjít s cenou nájmu vstříc, jeho prvotní nabídka byla pro nás akceptovatelná, před podepsáním smlouvy se situace změnila, finanční obnos tzv. nájemného se měnil směrem vzhůru, byly zakázány dekorace atd. Omlouvám se všem za plané naděje, které jsem v důsledku nadšení z možnosti vrátit elektronickou hudbu do Kyjova ve vás vyvolal. Mnoho zdaru přeje Josef Kyněra za SOUND44.
PF 2009!
02/01/2009
Do nového roku vám přeje SOUND44 pevné zdraví a všechno nejlepší, tzn. holkám nejlepší kluky, klukům nejlepší holky, holkám nejlepší holky, klukům nejlepší kluky…a buďte spolu šťastní minimálně do příštího roku!
SOUND44 na IDJ.cz
19/12/2008
portál IDJ.cz sdružuje pod sebou veškeré dje, producenty, promotery a přátele hudby - proto mezi nimi nemůžeme chybět! Navštivte nás na http://www.idj.cz/sound44/ - najdeš zde zatím 24 fotek lidí kolem nás, tedy i djs a nejnovější informace okolo naší birthday party.
CELEBRATION44: Další informace
29/10/2008
Bohužel nastaly jisté komplikace, které zapříčinily odsunutí termínu akce do jarních měsiců a to s konečnou platností! Jak někteří vědí, 19. prosince 2008 tomu bude 10 let od počátku akci v Kyjovském Šneckenhausu (Jančovce) a tedy i naší agentury. V rámci těchto oslav budou poprvé v naší historii zveřejněny záznamy ze Šneckenhausu. Proto počínaje tímto dnem sledujte náš web - máte se na co těšit!
CELEBRATION44: 10 let od první akce ve šneckenhausu
20/10/2008
Po dlouhé pauze, zapříčiněné různými okolnostmí, Vám s velkou radosti chceme oznamit: JSME ZPĚT a dle všeho se tato akce uskuteční v Kyjově (ve šneckenhausu bohužel ne). Sledujte náš web! Během týdne vyjdou další podrobnosti.
DOWNLOADS: Nová dema
10/10/2008
V sekci DOWNLOADS naleznete nová dema od našich djs: Paul Hawka a Linera.
DIFFERENT TIME: Paul Hawk miří do pekelných dolů! 25/09/2007

Klub Pekelné doly se nachází v unikátním prostředí největšího pískovcového podzemí v Evropě, v nádherné přírodě Lužických hor blízko rekreační oblasti Máchovo jezero a Sloup. Krom našeho Paul Hawka s ním zahrají i liberečtí - tedy skoro místní Daho a Ginger! Kdo o pekelných dolech ještě neslyšel, tak ať si kline na stranky klubu a nebo si přečte tiskovou zprávu.

 
BASSINFECTION #017: Paul B v říjnu na Favále! 24/09/2007
Konat se bude již brzy a to 5. října v brněnském Favále (pro ty co neznaj), více se dočteš v tiskovce >>>
 
DOWNLOADS: Liner - další demo 22/03/2007
Ano, po 14-ti dnech tu máme další kousek od dj Linera, který je pro tentokrát zaměřen na minimal a electro. Set si můžete stahnout v sekci DOWNLOADS. Příjemný poslech!
 
DOWNLOADS: Liner - nové demo 06/03/2007
Po delší odmlce náš svěřenec dj Liner natočil další kratičký promo set, který si můžete stahnout v sekci DOWNLOADS. Dle jeho slov, další sety budou následovat. Pěkný poslech!
 
VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 24/12/2006
Všem příznivcům kvalitní hudby, kvalitních parties, kvalitního jídla, kvalitních moků, kvalitních děvčat...přeji za celou agenturu SOUND44 příjemné prožití vánočních svátků a vše nej do nového roku!!!
 
INSOLATION OPENAIR: akce zrušena - prohlášení 23/08/2006
Jižní Morava, konkrétně Kyjovsko, je oblastí se svébytným typem jak mentality, tak kultury, jež tvoří tradiční hodnoty typu krojované hody, košty vína apod. Nutno však podotknout, že takřka jakýkoliv tvor, který se pokusí dát prostor alternativním žánrům elektronického typu, pohoří. Totéž se stalo i nám. Je tedy smutnou povinností vám oznámit, že po celodenním vyjednávání jsme nuceni akci Insolation open-air, která měla proběhnout tuto sobotu 26. srpna 2006 v areálu Sportland Babylonu u Strážovic, zrušit. Důvodem tohoto kroku je spojení nemalého množství anonymních, slušně řečeno, „udavačů“ a údajně problematické umístění areálu Sportland Babylon, který funguje, nutno podotknout, již „nějaký ten pátek“. Přesněji řečeno, majiteli areálu byl „naznačen“ následující fakt. Pokud by byl areál Sportland Babylon s přiléhajícím parkovištěm využíván k akci Insolation open-air, došlo by k ohrožení bezpečnosti příchozích návštěvníků, neboť by museli překonat silnici 1. třídy. Dle policie ČR by tak došlo k porušení zákona a následným sankcím. Blíže zmiňované „skutečnosti“ nám byly oznámeny dne 22. 8. 2006, tedy 3 dny před zahájením party. Tzv. laicky řečeno, party Insolation open-air byla zrušena 3 dny před jejím startem z důvodu přednášky policie ČR na téma sporné umístění celého areálu, který je v provozu několik let! Pokud vám onen důvod připomíná spíše vyššími kruhy nalezenou záminku, vězte, že nám taktéž. Za zmínku stojí skutečnost, že minulý víkend areál navštívilo minimálně 200 lidí za účelem rockové akce, která proběhla bez jediného problému.
Bohužel není v našich silách kruté rozhodnutí zvrátit! Po té, co jsme byli nuceni díky udavačům a následnému vyjádření města a policie ukončit štafetu „Jančovek“, jsme nuceni ze stejného důvodu ukončit i finální přípravy party Insolation open-air, ZA COŽ SE VÁM VŠEM ZE SRDCE OMLOUVÁME! Nyní se tedy nacházíme v situaci, kdy nám jakákoliv pořadatelská budoucnost připomíná pouze boj s větrnými mlýny, jinými slovy, další party na Kyjovsku jsou „vo hvězdach“.
 
INSOLATION OPENAIR: informace 14/08/2006
Všechny potřební informace nalezneš na insolation.sound44.com. Dále můžeš očekávat soutěže, aktuální top10 vystupujících a mnoho dalšího.
 
INSOLATION: open-air akcička již v sobotu 26. srpna 2006 25/07/2006
Myslíte si, že naší agentuře SOUND44 již odzvonil umíráček? Nikoli, jako důkaz vám již brzy předložíme jedinečný zážitek v podobě open air party v ojedinělém prostoru zvaném Sportland Babylon, který se nachází 7km od Kyjova, u obce Strážovice. Roli bavičů přijali Elektrabel live, Boss, Daho & Ginger, BB Mike, Lucasch, Beksy a samozřejmě naši residenti Paul Hawk a Liner.
Podrobnější informace o této akcí během pár dní.
 
TECHNO TUNES 10: Fotky z předchozích akcí + soutěž 13/06/2006

Na stránkách Strobe naleznete přehled fotek z předchozích akcí Techno Tunes, tak abyste si udělali představu.
Na serveru Rave.cz právě probíhá soutěž o 5x1 volná vstup na tuto akci.

 
TECHNO TUNES 10: Reaky (SLO) 12/06/2006

Na 24. června pro Vás agentury Strobe a Sound44 připravují pokračování legendární akcičky Techno Tunes, která se dříve konala ve Střílkách. Nyní se na ni můžete těšit v novém prostředí ... v prostorech klubu Sýpka v Morkovicích-Slížanech.
djs line-up: Reaky(Slo), Lucasch, Coma, Paul Hawk, Liner, Michael Scuberman, Luis a Tilac. Vstupné 80Kc / prvních 100 návštěvníků obdrží CD zdarma. Další informace později - prozatím flyer.

 
DOWNLOADS: Liner 12/06/2006

Do Sekce DOWNLOADS byl zařazen domácí mix dj Linera - 060606, který natočil 06. června 2006.

 
DOWNLOADS: Paul Hawk & Liner 30/03/2006
Sekce DOWNLOADS byla aktualizována, záznamem setu dj Linera z Bayday 2006 a novým promo setem od Paul Hawka.
 
OUR DAY AND YOUR NIGHT: 01/04/2006 - Sýpka Morkovice 29/03/2006

Již tuto sobotu - na prvního apríla, oslaví v nedalekých Morkovicích svoje narozeniny djs Coma & Tilac, na kterých rovněž zahraje náš dj Liner. Všecko nejlepší hoši! více ZDE

 
BAYDAY 2006: 20/01/2006 - Březolupy u Zlín - Sportovní hala 22/12/2005
Venku mrzne, všude sníh. Slunce nehřeje, lidé se pachtí v zimních bundách a čepicích. Zimní království panuje ... aneb, narozeniny dj lucasche, všecko nejlepší :) více ZDE
 
PAUL HUBISS má další hand made 07/10/2005
Pro fandy tvrdšího stylu techna, dokončil právě v  těchto dnech Paul Hubiss svůj další mixovaný set, z řady „Hand Made“. Protože set vznikal již téměř před dvěma lety a až nyní se dostává ven, nenaleznete zde mnoho aktuálních pecek ... více ZDE
 
PAUL HAWK: další solitaire 18/09/2005

Po dvou měsíční pauze - kterou zapříčinila cesta ke zdárnému dokončení studia na vysoké škole :o) - se Paul Hawk vrací k prezentaci své tvorby. V sekci Solitaire nalezneš jeho nové album: And what about me?, které v sobě skrývá 9 věcí z toho nejaktuálnějšího šuplíku.

 
ASPOŇ SLOVO NA ZÁVĚR PRÁZDNIN 01/09/2005

Tak tu máme konec prázdnin a žádna akcička bohužel nevyšla. Měli jsme vytypovanou - pro nas - velmi zajimavou lokalitu pro open air akci, avšak po měsíci nekonečného vyjednávání s majiteli objektu byly navrhnuty takové podmínky, které pro nás byly v tu chvili naprosto nepřijatelné, především se jednalo o cenu za nájem objektu. Proto jsme od všech plánů upustili, jelikož další lokality nám nevyhovovaly a navíc to mesíční zbrždění :(

Do budoucna bychom snad mohli naznačit, že začínáme s plánováním akcí na měsíce říjen, listopad a prosinec. Tak snad nam to už pro tentokrát výjde.


K anketě:
Velmi zajímavé výsledky, především boj dnb a progressive, moc jste nám to neulehčili :) Během pár dní vypustíme novou anketu :)
 
THE SILENT VALLEY: Oficiální vyjádření pořadatelů 28/07/2005

Zdravím lidičky, s lítostí Vám musíme oznámit, že první open air festival u Mutěnic se nebude letos konat. Nechtěli jsme se toho vzdát za žádnou cenu, ale museli jsme nakonec ustoupit státním orgánům a ochráncům ptáků, kteří nám nepovolili uskutečnit akci.

Pokusíme se najít nějaké vhodné lokality pro uspořádání dalších akcí.
Pořadatelská skupina be free
 
PAUL HAWK: EP no4 26/07/2005
Web label Paula Hawka nabízí ke stáhnutí již čtvrté EP. Fountain of voices neklidně protéká sekcí Solitaire!
 
THE SILENT VALLEY: akce zrušena - nahradni termin 26/07/2005

První open air festival v našem "okrese" se bohužel nebude konat díky státním orgánům // pozn.: prý to měl být czechtekk :-) // a sdružení ochránců přírody // pozn.: ojedinělý druh ptáka, dovíme se popzději //, které se podílí na přesunutí The Silent Valley do jiné lokality s jiným datem konání.
Akce by se měla uskutečnit někdy ke konci srpna!

 
OPEN AIR FESTIVAL: THE SILENT VALLEY 10/07/2005
Ve dnech 29. a 30. července se uskuteční na ranči Tiché údolí (mezi Mutěnicemi a Čejčem) malý festiválek elektronické hudby. Kromě našeho LINERA na něm zahrají: Mischa, Hubiss, Beksy, Bear, d.royd.ical a mnoho dalších. Pár informací ZDE
 
PAUL HAWK: demo different tribes na FM4 30/06/2005
V pátek (tj. už zítra) je možné slyšet set Paula Hawka - Different Tribes na radiu FM4 v legendárním pořadu La Boum de Luxe. Tento pořad vysíla od 23. hodiny až do rána. Pěkný poslech.
 
SOUTHEAST: rozhovor 30/06/2005
Náši dobří kamarádi ze Southeast před nedavnem uveřejnil rozhovor a nyní se i dostává na náš web. Více se dočteš ZDE
 
PAUL HAWK: další počin 05/06/2005
Náš svěřenec Paul hawk na svém webu uveřejnil další EP z řady Solitaire. Jedná se o jeho třetí počin s názvem 3 heroes EP / Solitaire no3. Příjemný poslech ;-)
 
PAUL HAWK: Piano Poetism EP / Solitaire no2 26/04/2005
Na internetovém labelu Solitaire dj Paula Hawka naleznete ke stažení již druhe ep "Piano Poetism". Příjemný poslech :o)
 
PAUL HAWK & LINER: Groovy beats 02 26/04/2005
V sobotu 28. května 2005 proběhne druhé pokračování klubové noci ve Veselí nad Moravou, kde mimo jiné zahrají i naši kluci Paul Hawk a Liner. Pár informací ZDE
 
ANKETA: 2 otázky 01/04/2005
V pravé části této stránky jsme si pro Vás připravili dvě anketní otázečky, které by nám pomohli v našem průzkumu. Naskýta se nám možnost připravit nějaké akce, tak by nás zajímal Váš názor.
 
PRVÝMÁJ ANYWHERE - Festival elektronické hudby v Bratislavě 30/03/2005
30. dubna 2005 se uskuteční ve 4 bratislavských klubech 2. ročník elektronické hudby PRVÝMÁJ ANYWHERE. Na techno stage v legendarnim Účku zahraje i náš dj Paul Hawk. Více se dozvíte ZDE
 
PAUL HAWK   poetry (live mix @ Block, Břeclav, 04/03/2005) 30/03/2005
Po dlouhém očekávání našlo světlo světa Paul Hawkovo minimalové demo. Více na jeho WEBU, v sekci AUDIO
 
MARK BROOM NA ULTRATECH 9 30/03/2005
30. dubna 2005 se v klubu Fabrique ve Velkém Meziříčí představí Mark Broom, vedle něj pak vystoupí Nika77 a další. Více ZDE
 
Paul Hubiss má nové mix CD 10/03/2005
Po poměrně dlouhé době pro vás Paul Hubiss připravil „nové“ mixované cd z edice Hand Made s podtitulem Light Mix. Jak už název vypovídá, jedná se spíše o poslechově laděné cd s precizním mixem. Více ZDE
 
VELKÝ UPLOAD STRÁNEK: historie 07/03/2005
Konečně jsem se dostal k velkému problému tohoto webu, kterým byla historie všech našich akcí. V sekci HISTORY tedy naleznete kompletní přehled všech námi uspořádaných akci. Je zde pro Vás připraveno 21 reportů a 2070 fotografii. Přejeme pěkné počteníčko! :)
 
PAUL HAWK: INFERNO 2 @ Hell club, Žďár n. Sázavou 19/02/2005
V sobotu 12. března zahráje náš dj Paul Hawk na akci INFERNO 2. Kromě něj na ní vystoupí slovenské duo Toky & Dalo, Zygy a další. Pár informací o akci ZDE
 
TECHNOGAIN is back … Be Erected! 14/02/2005
V pátek 25. února 2005 proběhné další klubová noc koroměřížské partičky Sintetik. Tentokrát se uskuteční v Music Club “Hvězdička” (Hotel Hvězda), Kroměříž-Vážany. Podrobnosti o této akci se dozvíte zde.
 
Cumpleanos Action III - 22.1.2005, Beseda Hodonín 12/01/2005
Příští týden v sobotu se uskuteční v hodonínské Besedě narozeninová akce dj Hubissa, Compleanos action III, na které vystoupí uctihodných 40 djs, ale také naši djs Paul Hawk a Liner. Vřele Vám tuhle akci doporučujeme. Vice se dozvite zde.
 
PAULHAWK.SOUND44.COM aktualizace 12/01/2005
Nakoukněte na Paul Hawkovu webku, naleznete na ní ze par fotek a také kratičké video z party Paleolit3, na které vystoupil.
 
DOWNLOADS SEKCE V PROVOZU - TEĎ UŽ ALE VÁŽNĚ :) 09/12/2004
Kromě zmiňovaného dema od Paul Hawka jsem přidal i nové demo od Linera. V brzké době v této sekci naleznete i Paul Hawkův minimal set a již brzy si zavzpomíname na Kyjovsky club Šneckenhaus.
 
PAUL HAWK online 09/11/2004
Ano, je to tak :-) I tento moravský výrostek spustil na adrese: paulhawk.sound44.com svoji webovou prezentaci, tak se jukněte. Kromě jeho aktuálního dema z final scratche, tam také najdeš jeho vlastní uměleckou tvorbu, dočtete se jak se dostal k djingu a mnohé další. V přípravě je CD s jeho vlastní tvorbou a také minimalový dj set.
 
NOVÝ DESIGN? 09/11/2004
hmmm, tak toho se asi nedockame :( podklady pro nový design byl předán k vytvoření stránek, avšak doposud není zcela hotov. Proto jsem vytvořil tuhle provozorni verzi.
 
SAVAGE TECHNO report 10/12/2003
Na stránkách severomoravského serveru Scanners.cz se objevil report z akce Savage techno. [ VICE ]
 
SAVAGE TECHNO slovo závěrem 07/12/2003

Konečně jsem se po týdnu dostal k počítači. I přes všechny nesnáze, které nás provázeli po celé dva dny příprav se nakonec vše stihlo a akce se nám myslím povedla, i když se začínalo s půlhodinovým zpožděním :o)
Nemůžu opomenout lidi, bez kterých by nemohla celá tato akce vzniknout. Mé díky patří především jim, ale i také Vám všem, kteří jste na nás nezapomněly a přišly se společně s námi pobavit.
Po prozkoumání sítě sítí jsem nalezl několik stránek, na kterých naleznete fotky z této akce:

Aleš (fotos.cz)
Rave.cz (Zolty)
Bassline.cz (Miruška)
Partyzona.sk (Jofyno)
strobe.cz (Oneal, Zolty)
Sydny
Jordy
Holub

Během několika dnu natáhnu na server fotky od Aleše a Marcela. Přibyla sekce downloads, kde si budete moct stáhnout některé sety z akcí v clubu šneckenhaus.....možna se rozjede i guestbook....