GROOVY BEATS 02 - 28.05.2005, Merkur bar, Veselí n. Moravou

Po opět asi dvouměsíční pauze se ve Veselí nad Moravou uskuteční další pokračování úspěšné klubové noci Groovy beat´s s podtitulem „Fata Morgana“. Promotéři nám tentokrát přichystali za málo peněz hodně muziky. Vytvořili skutečně skvělý line-up. Pozvali si staré známé tváře, ale přitom velmi výborné Djs a producenty.

Tak třeba takový Dj Lucasch, majitel agentury STROBE a pořadatel mnoha vynikajících akcí, kde představil hodně známých i neznámých zahraničních Djů. Tentokrát se představí on sám vlastním a věřme, že i perfektně vypracovaným setem. Dále to bude třeba takový Dj Liner, nebo Paul Hawk, kteří jak je již některým posluchačům známo, hrávali hodně často na legendárních kyjovských Jančovkách. Pro jejich výborné a našlápnuté sety se tak stali tamními residenty. Jenže co bylo, to bylo, Jančovka již neexistuje a proto si je přijeďte poslechnout do Veselí nad Moravou. Jako další se představí resident této akce Dj Mywal se svým originálním setem. Nakonec nám ve stylu techna zahrají svůj lámaný někdy i dost rychle tvrdý nekompromisní live set veselští pánové Sound Masters. Tentokrát na této klubovce neuslyšíte hrát jenom techno, ale můžete si přijít poslechnout i svižnější tech-house set v podání kyjovského Dje Beksyho, nebo trošku rychlejší d´nb set, který vám představí pro někoho ještě neznámý, ale pro hodně posluchačů velice známý a kvalitní Dj Bear.

Co se týče zvuku, uslyšíte ho v takové formě, jaký jste ho na této akci ještě neslyšeli. Bude se jednat o velice kvalitní sound o výkonu asi 10KW.

S jistotou vám můžu říct, že tahle akce bude nejlepší ze všech tří předchozích dílů, které nám vždy kluci připravili. Tak neváhejte a 28. května vyjeďte směr Veselí nad Moravou.