TECHNOGAIN is back … Be Erected!
25. 2. 2005, Music Club “Hvězdička” (Hotel Hvězda), Kroměříž-Vážany

 

PÁNI KLUBEŘI A DÁMY KLUBERKY … POZOR! POZOR! TECHNOGAIN JE ZPĚT, TAK BUĎTE VZRUŠENÍ! -)

„…Situace je vážná, nikoliv však kritická…”. Tak takto by klidně mohla začít tisková zpráva k akci TECHNOGAIN is back…Be Erected! Vzhledem k současnému stavu kroměřížské taneční scény, kdy existuje jen jediná funkční agentura zabývající se organizací a pořádáním tanečních klubových parties (SINTETIK PROMO. BOOK. LAB.) . Druhá, ještě nedávno fungující agentura LOGIC PROMOTION, je podle slov majitele prozatímně “uspána” na dobu neurčitou. Bohužel z důvodů obrovské pracovní zaneprázdněnosti, se dle představ jejího vedení není možné v patřičné míře a rozsahu chodu agentury věnovat. Proto v hlavách tvůrčího jádra SINTETIK PROMO. BOOK. LABELU začla zrát myšlenka, vzkřísit zaniklou “mateřskou” agency, která odkojila a vychovala celou řadu djs. První výchovné pohlavky však patřily hlavně, dnes již ovšem zkušenostmi ostříleným techno harcovníkům, nestorům kroměřížského klubingu, LUXUSovi a JURYmu, ti vdechli život agentuře HOUSE CLUB “33/45” PROMOTION . Tentokrát vdechnou své H.C. “33/45” PROMO. teplo a beaty života již podruhé... Rok 2005 se tedy navždy zapíše do dějin klubové kultury znovuvzkříšením a “recyklací” známky h.c. “ 33/45 ” promotion. Rádi tak obohatí a zpestří nabídku pro všechny tancechtivé ne jen ze střední a jižní Moravy.

V pátek 25. 2. 2005 máte možnost být svědky návratu osvědčeného cyklu parties TECHNOGAIN z dříve produkčně plodného zázemí kroměřížského klubu Svět. Stěhování proběhlo úspěšně do prostor znovu otevřeného klubu “Hvězdička” (Hvězdička Music Club, Kroměříž-Vážany) . Tento klubík je součástí HOTELu HVĚZDA. Naleznete jej v okrajové části města Kroměříž, při výjezdu směr Zdounky. Asi sto metrů za značkou “VÁŽANY” (a velké žluté reklamní tabule “Ranč Kostelany”) odbočíte, za autobusovou zastávkou doprava. Parkoviště máte jako na dlani.

LINE UP DEFINITION:
Startovací dvacátá hodina patří JURY mu a obsahu jeho magického djkufru J . Prvním setem Vás příjemně naladí v rytmech tech-houseu. Od půldesáté se připravte na technobestseller v podání autorů LUXUS e a MAG a. Příběh , který dostanete k nahlédnutí je „ping pong novela“-) s napínavolu zápletkou, překvapujícím vyústěním a následným happy-endem :-)). S příchodem dvanácté hodiny se za gramfony konečně objeví tajemné drtící kombo dvou moravských exhibicionistů .-))), skrývajících se pod pseudonymem HORY_DOLY . Pánové smečku na place obyčejně uhánějí svou nekompromisní čtyřgramofonovou show, ovšem pro tentokrát se bude kvůli nevhodnému umístnění dj pultu, pravděpodobně masírovat ze “jen”-) tří… Budeme se samozřejmě snažit udělat vše pro to, abychom tento deficit co nejdříve odstranili a napravili. Sampler a podobné bonusy pochopitelně nebudou chybět. HORY_DOLY se prezentují velmi tanečním mixem progressive techna a starých a kultovních, osvědčených pecek elektronické hudby. Svůj vlak, co svou obvyklou trasu uhání přes hory přes doly-), zastaví v 02:00. Tento čas pro Vás bude beznadsázky osudový. Dj JURY vystoupí se svým druhým, tento večer v pořadí již druhým setem. Tím nejžavějším a nejaktuálnějším z jeho sbírky vynilů vytvoří hradby beatů, které nikomu nedovolí zůstat klidným. O tom, jak dlouho bude trvat tento nelítostný souboj rozhodnete jen Vy sami! TECHNOGAIN je zpátky…. buďte vzrušení očekávaným překvapením a držte se!!!

Závěrem bychom rádi oficiálně poděkovali dodavateli energy nápojů SEMTEX, EREKTUS a dalšího sortimentu, hlavnímu partnerovi PINELLI s. r. o. (díky němu jsme měli možnost nabídnout Vám symbolické vstupné 33/45CZK ) a samozřejmě také všem mediálním partnerům a dalším, kteří tuto reklamní kampaň podpořili.

LINE UP:
20:00 - 21:30/ JURY (HOUSE CLUB “33/45” PROMOTION /DJJURY@SEZNAM.CZ/CZ)
21:30 - 00:00/ LUXUS vs. MAG (SINTETIK/SINTETIK@SKATEKM.CZ/CZ)
00:00 - 02:00/ HORY_DOLY (HORY_DOLY/HORY_DOLY@CENTRUM.CZ/CZ)
02:00 - ??:??/ JURY (HOUSE CLUB “33/45” PROMOTION /DJJURY@SEZNAM.CZ/CZ)

VSTUPNÉ: 33CZK (do 21:00), 45CZK (od 21:00)

SPECIALS: Akce panák (vodka) + SEMTEX/EREKTUS :::: 35CZK
SEMTEX CULTURE:Slosovatelná anketa “ Be Erected! ” o trika Erektus a přívěšky Semtex Culture. (V 00:00 hod. přines ke vstupu vyplněnou anketu Semetex Culture-Be Erected! a vyhrej!:::Prvních pět vyhrává triko Erektus, ostatní vyhrávájí přívěšek Semtex Culture.)

HLAVNÍ PARTNER: PINELLI s. r. o.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI: XBEATS.CZ, FOTOS.CZ, STROBE.CZ, RAVE.CZ, RAVE.SK DEPO9.CZ, BAJKONUR.NET, TECHNO.CZ, BASSLINE.CZ, XMAG.CZ, MPTECHNO.CZ, HUDEBNIPORTAL.CZ > MIX.CZ, CLUBBER.CZ, CLUBBER.SK, TECHNISCO.CZ, HOUSE.CZ, FUTUREBEAT.CZ, ZULU.CZ

REZERVACE A DALŠÍ INFO: sintetik@skatekm.cz www.eurocom.cz/technogain

sintetik@skatekm.cz