THE SILENT VALLEY - OPEN AIR FESTIVAL

Myšlenka uspořádat letní elektro festival pod modrým nebebem se nám honila už dlouho a myslím, že ne jenom nám, ale i ostatním lidičkám z okolí Hodonína a Kyjova. Slovo dalo slovo a rozhodli jsme se do toho pustit, ať se děje cokoli. Máme tuhle hudbu rádi a chceme trochu pozvednout elektro hudbu v našem kraji. Důvod je vcelku jednoduchý, chceme vytvořit malý hudební festival, na který se sjedou všechny pohodoví lidi, kteří mají rádi hudbu, pohodu a chtějí se bavit déle než jednu, no a snad se bude každoročně opakovat. Obvolali jsme pár kamarádů, kteří si chtějí zahrát a pobavit se a vzniklo The Silent Valley (Tiché údolí).

Bude se to konat na ranči Tiché údolí mezi Mutěnicemi a Čejčem. Cesta je velmi jednoduchá za Mutěnicemi směrem na Hovorany,Čejč. za přejezdem vpravo vede silnice podél trati. Cca po 350m téhle cesty se odbočí do prava na polní cestu a ta vás dovede za námi (dáme tam směrovky).

Bude tam pivečko Staropramen a bárek s drinky,grilování všeho možného, vinotéka a jiné. V případě nepřízně počasí budou army stany a další kryté prostory. Stany a spací pytle s sebou na zelenou louku.

Tímto vás zveme na pořádnej víkend plný elektro hudby, kterou máte tak rádi.

Budeme se na vás těšit - sdružení BE FREE

Pokud máte nějaké dotazy tak pište nebo volejte:
Bady: 724 076 717 e-mail:badyx[zavinac]centrum.cz
Aleš(Aljosha): 776 145 217