fbpx

29/12/2017

Celebration44: 19 years of SOUND44

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Sayko, Mischa, Paul Hawk, Liner, Beksy

Tisková zpráva

Přesně za měsíc se kyjovskou Jančovkou rozezní libozvučné tóny, které zde utichly před 14 lety. Je to až k nevíře, jak dlouhá doba uběhla, my však nikdy nepřestali doufat.

S radostí vám tedy oznamujeme, že v pátek 29.12.2017 se zde, v kyjovském klubu Jančovka, uskuteční další party CELEBRATION44 ku oslavě 19 let od vzniku dnes již proslulých akcí a samotné SOUND44 agentury.

Všechna ta léta jsme vždy dbali na to, aby party byla kvalitní po všech stránkách a ani tentokrát tomu nebude jinak. První event bude pojat čistě vzpomínkově a tak zde zahrají výhradně lokální dj´s, kteří branami Jančovky již několikrát prošli. I přesto všechno mohou být pro mladší generace naprostou neznámou a stát se tak novým objevem a překvapením.

Už teď si můžete být jisti, že tito techno veteráni budou zárukou kvalitního zvuku, který si za ta léta prošel mnohdy zajímavým vývojem. Ačkoliv se stylově mnohdy na míli liší, jedno mají společné, svým vystoupením umí vyvolat pověstnou „husinu“ 🙂 Jejich jména budeme postupně zveřejňovat.

Hudební aparaturu dodá profesionál Marcel Audio, který Jančovky zvučil takřka po celou dobu jejího trvání, o originální vizuální stránku se postará VJ Ledabyl se svou velkoplošnou videoprojekcí.

Přijďte, bude to stát za to!

4kW Zeck audio
Visuals by VJ Ledabyl

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/1332164463556376/

Fotky: Tomáš

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.