fbpx

27/12/2019

Celebration44: 21 Years of SOUND44

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Orbith, Alleki & Kobylka Drums, Paul Hawk, Liner, Beksy

Tisková zpráva

Konec roku se blíží nezadržitelnou rychlostí a s ním i další ročník party Celebration44, kde oslavíme naše jednadvacáté narozeniny!

Je tradicí, že na tuto narozeninovou akci zveme ty, kteří při nás po celou dobu stáli a podporovali nás každým coulem. A neboť tradice jsou tu od toho, aby se dodržovaly, ani letos tomu nebude jinak.

Naše pozvání přijala osobnost, která se na hudební scéně pohybuje již od roku 1996. O tři roky později, z pohledu fanouška techna v pravěkém roce 1999, se poprvé představil kyjovskému publiku. Pamětníci jistě zatláčí nostalgickou slzu, neboť to byla party vskutku libová. Díky komu? Ano, ano, krom jiných zaválel také dj Orbith!

Aleš za tu dobu urazil pořádný kus cesty. Věnoval se především djingu, tu a tam vydal i nějaký singl, přičemž právě v oblasti produkce v posledních letech zařadil pětku a může se tak pochlubit pěti Eps, především pod hlavičkou labelů One Way Music či Dense Audio. Pro milovníky škatulek můžeme operovat s pojmem Electro-techno.

Kdo bude dalším hostem? Zasloužilý veterán taneční scény, jehož kořeny sahají do roku 1991. Kyjovu prvně ukázal své skills v roce 2001. Jeho hlavním polem působnosti bylo vše, co se točilo kolem Olomouce. Zmiňme legendární kluby Barumba a Depo7. Později působil taky v prostějovském klubu Apollo. Přihořívá? Hoří! Je to Alleki! Frejer z města tvarůžků, který ví, jak chutná techno.

Nestačí? Alleki pro party Celebration44 spojí síly se Zdeňkem Kobylkou alias Kobylka Drums a společně odehrají mix v jedinečné kombinaci dj a živé bicí. Dva holomóští šamani, Alleki a Kobylka, vám tak nabídnou zcela originální a jedinečný techno rituál.

Po dvou letech se na místo činu vrací také zastupitel odvrácené strany techna. Důvod návratu je jasný, po jeho setech nezůstává kámen na kameni. Vystoupí Lord Voldemort Beksy a provede nás temnými zákoutími labelů drsných jako břitva. 

Nepozvat na narozeniny členy rodiny? Nelze! Stálice našich akcí nemohou chybět. Dva dj‘s prověření nespočtem eventů, těmhle klukům se holt láska k technu dá věřit. Spojení jin a jang, vzájemně se doplňující síly techna, Paul Hawk a Liner!

O originální vizuální stránku se postará artista od slova art, VJ Ledabyl, který doputuje společně se svou velkoplošnou videoprojekcí.

Těšte se a odpočítávejte s námi!

Visuals by VJ Ledabyl
Artwork by Pavel Jestřáb

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/474702413391391

Fotky: Tomáš

Audio

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.