fbpx

20/05/2022

Dra:m

Klub Nětčice, Kyjov

Line-up

QO & Computerartist, Sayko, Soldik, Olivaz, Shmin, Rejny

Tisková Zpráva

Fanoušci Drum & Bassu pozor, Kyjovem se konečně po dlouhé odmlce rozezní lámané beaty!

Mixmaster DJ Sayko, rezident naší akce Dra:m, si tentokrát pozval opravdovou vypečenost, dlouholetou djskou dvojici QO & Computerartist! A support nebude o nic méně zajímavý. Line-up jsme totiž sestavili tak, aby na sebe všechny DJské sety navazovaly a celý večírek gradoval od samého začátku až do posledního vinylu.

Nyní ale k party samotné. Kdo že to přijede zahrát?

QO & Computerartist (Hoofbeats Music)

Spolupracují spolu úctyhodných třináct let, a to nejen v djingu, ale taky v oblasti produkce. Po přívalu vlastního hudebního materiálu tak bylo založení labelu přirozeným počinem. Do dnešních dní na něm tohle těžkotonážní kombo vydává nejen své tracky, ale i hudbu od nových talentů.

Jejich zvuk je definovatelný jako mix úderného techstepu, neurofunku a techy drum and bass s velkým B – hutnou, našlapanou basou. Vychází na labelech Eatbrain, Citrus, Disturbed nebo Close 2 Death.

Sayko (Razcals)

Tuto živoucí legendu a drtiče parketů není potřeba nějak představovat. Kromě djingu se věnuje i vlastní tvorbě. Ta mu vyšla na labelech Close2death, Deafmuted, Darktide, Sun Side rec. a Blast Furnace rec. Když náhodou nedělá hudbu, tak tvoří muziku, naplno se věnuje produkci tracků a odpočívá tvorbou písniček. Inu Sayko, hudebník tělem i duší. Autor skladeb v projektu Dyes se zpěvačkou Vera Muse, spoluautor v respektovaném drum and bassovém projektu Razcals.

Soldik (Drumandbassvinyl.cz)

Po zasloužené dovolené se ke gramofonům vrací odpočatý DJ Soldik, majitel vinyl shopu www.drumandbassvinyl.cz.  Soldik, dj a sběratel v jedné osobě, se začal specializovat na hraní starých a osvědčených klasik (nejen!). Čekejte to nejlepší z labelů Virus, Bad Company, Cause 4 Concern nebo Renegade Hardware!

Olivaz

Před kyjovským publikem si odžije svou premiéru slovenský rodák DJ Olivaz. Hraní se věnuje přes dvacet let a za tu dobu prošel více styly. Nejprve si pohrával s housem a hip hopem, ale nakonec zvítězil drum & bass, na který se soustředí dodnes. Letitá zkušenost se ovšem odrazila v jeho žánrové pestrosti. Vedle klasického drum & bassu od něj můžete slyšet i jungle, ragga jungle nebo neurofunk.

Rejny (Nonoise)

Z Uherského Hradiště přijede provětrat Nětčice neurofunkem DJ Rejny, zástupce Nonoise crew. Po nářezu, který před ním zahrají QO & Computerartist, očekávejte volné pokračování s notnou dávkou jak ostřejších, tak deepovějších poloh.

Shmin (Beat Collision)

Břeclavský DJ Shmin se na minulé Dra:m velice dobře osvědčil a vykoledoval si tak účast i na dalším dílu. Podobně jako minule to bude vybalancovaný mix jak prověřených, tak čerstvých fláků od deepovek po techstep.

O originální vizuální stránku se postará artista od slova art, VJ Ledabyl, který doputuje společně se svou velkoplošnou videoprojekcí.

Začátek: 22:00h, konec 05:00h

Art work by Mikuláš Kříž

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/397794665133935/

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.