fbpx

24/05/2019

Dra:m

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Elwira, Sayko, Shmin, Josh Singer, Yomik b2b Up^Synth
Akce byla pořádána ve spolupráci s DJ Saykem

Tisková zpráva

Drum and Bass měl v Klubu Nětčice vždy své nezastupitelné místo, poprvé se tu rozezněl už v roce 2001. Je tedy na čase tuto tradici opět oživit!

[Dra:m] je nová rezidentní klubová noc našeho dobrého kamaráda, který je s klubem Nětčice (dříve Šneckenhaus) úzce spjatý, poprvé si zde zahrál v roce 2000 a nebylo to naposled. 

Děvčata a chlapci, řeč není o nikom jiném než o dj Saykovi, který přijal rezidenturu v našem klubu. Martin, hudebník tělem i duší, za tu dobu urazil pořádný kus cesty, krom djingu se věnuje vlastní tvorbě, která mu vyšla na labelech Close2death, Deafmuted, Darktide, Sun Side rec. a Blast Furnace rec. Momentálně je autorem skladeb v projektu Dyes se zpěvačkou Vera Muse a taktéž spoluautorem v drum and bassovém projektu Razcals.

Naše noc zlomených beatů bude čistokrevná vinyl‘s night! Kdo bude tedy roztáčet asfalt krom  Sayka? Přivítáme techstepovou královnu, které není cizí ani neuro či hardstep. Mezi její současné oblíbené producenty patří Maztek, Phace, Misanthrop, L33, Optiv, BTK, Raiden, Audio, Rawtekk, Masheen, Temper D, Limewax, Cooh, Prolix, Cern, Break, Nymfo, Icicle, Loxy a takto bychom mohli pokračovat donekonečna. Konec napínání, královnou noci bude djka Elwira z BasSistaz crew!

Pochází z Břeclavi, ale Sayko to není. Takže? Milovník neurofunku, techstepu, deepovek… dj Shmin, který se Kyjovskému publiku poprvé představil v roce 2011 a stálo to za to.

Spolu s ním se za gramofony postaví jeho neméně talentovaní kolegové z Beat Collision crew, rovněž milovníci neurofunku, Yomik & Up^Synth. Tentokrát v nabušeném b2b vinyl setu!

Pokud máš raději jemnější formy drum and bassu, určitě nezmeškej nástup Joshe Singera, který tě vyladí do pohody fajnovým liquidem.

Artwork by Zbyněk Ryba

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/353887028570315

Fotky: DaveZX12R

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.