fbpx

16/12/2023

Kyjov Raving: Vernisáž výstavy

Kavárna Pražírna Kyjov

Line-up

Paul Hawk, Liner, Beryl

Tisková zpráva

Kluberky a klubeři, milovníci elektronické hudby, přijměte pozvání na vernisáž fotografické výstavy Kyjov Raving, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s místní kavárnou Pražírna Kyjov v rámci oslav 25. výročí vzniku naší pořadatelské crew SOUND44.

Výstava složená ze snímků pořízených na našich parties nabídne přehlídku doslova od „pravěku po současnost”. Mezi fotkami naleznete i nikdy nezveřejněné rarity a možná se na nich spousta z vás pozná.

Pro tak výjimečnou příležitost jsme nechali navrhnout a vyrobit náš první merch, který zde slavnostně představíme. Těšte se na super triko s designem reflektujícím naši historii od talenta Honzy Diviše, studenta Ateliéru animace na pražské Vysoké škole uměleckoprůmyslové. 

Naše dlouhodobé propojení s hudbou nemůže být opomenuto. Výstavní music aranž zajistí Paul Hawk, Liner a Beryl s house a minimal soundem za supportu zbytku naší crew, která se na Vás už moc těší.

Vernisáž začíná už v 16:00h, přijďte, prosím, včas. Pokud byste vernisáž nestihli, můžete kavárnu Pražírna navštívit až do 7. 2. 2024, kdy naše výstava skončí.

Art work by Honza Diviš.

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/871483214423674

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.