fbpx

15/03/2019

Lajf Session

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Ventolin, 1flfsoap, Její Vály, Liner

Tisková zpráva

Lajf Session! Nový projekt, který navazuje na předešlé koncerty Prago Union a Midi Lidi kořeněné afterparties v kyjovském Klubu Nětčice.

Projekt si klade odvážný cíl zvát do neprobádaných kyjovských končin projekty a kapely, jejichž kořeny prorůstají do elektronické taneční hudby a jejich alternativních sub žánrů. Můžete se tedy těšit na nadupaný večer plný živé muziky z útrob roztodivných nástrojů, mašinek, hejblátek a cingrlátek.

Mimořádný večer odstartují urbanizovaný šohaj a brněnský Pražák! Živé bicí, nezaměnitelná kytara a velký podíl improvizace, ale také dravost, melancholie, loopy a syrový sound! Toto duo si klade za cíl vyhnat z měst zápach electroswingu a jejich deratizační plán má jméno 1flfsoap – One foot long fecal sandwich of audio penis!

Následovat bude živý projekt Její Vály, vycházející z djského umu Brňáka Romano Porni. Na brněnské taneční scéně se pohybuje přes dvacet let a za tu dobu si prošel mnoha obory.  Všechny měly co dočinění s muzikou, takže světe div se, založil si vlastní vinyl shop. Později byl Romano členem známého uskupení Electronic Bitches DJs, které získalo rezidenturu v klubu Perpetuum, nyní do toho buší v partě Bastl Instruments. Poctivá hardware techno produkce.

O vrchol večera se postará producent, hudebník a performer, tramtadadá, Ventolin! Co nabídne? Živý upbeatový elektronický projekt kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Celá jeho performance klade důraz na Energii s velkým E a úspěšně tak překonává odtažitost, se kterou často elektronické liveshow bojují. Jsme tedy velmi rádi, že se nám podařilo v jeho nabitém programu najít volný termín pro jeho vystoupení.

Po Ventolinově vystoupení a krátké technické přestávce bude následovat afterparty s rezidentním dj Linerem, který si připraví speciální acid techno dj set.

Artwork by Zbyněk Ryba

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/579667732481931/

Fotky: Tomáš

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.