fbpx

24/08/2018

MIDI LIDI Open Air

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

MIDI LIDI, Mužiq, Tomino & Myslivec dj set

Tisková zpráva

Zahrádka klubu Nětčice zažije další kulturní oživení v přilehlém venkovním areálu! Tentokrát bude večer pojat vskutku atraktivně!

Je pro nás velkou ctí, že k nám v rámci další Open Air Session přijede zahrát elektropopový umělecký kolektiv Midi Lidi! Zcela svébytný, energický, stylový a léty prověřený hudební koktejl, který má potenciál unavit tancem nohy i smíchem rozechvět bránice.

Jako předskokany jsme vybrali místní rockpopovou skupinu Mužiq, v jejíž tvorbě originálním způsobem rezonují elektronické prvky. Do hudební nálady eventu tak přirozeně veplují.

Tento netradiční večer uzavře djské duo Tomino & Myslivec, členové uměleckého kolektivu Midi Lidi, hudebníci, herci a pořadatelé akcí v jedné osobě. Jejich sety jsou proloženy rychlými střihy, kontrasty a nabývají až psychedelické atmosféry. Žánrově se pohybují na hranici house, techna a black music, ale nebojí se ani rocku či punku. Nepochybujeme, že včas zamíří a trefí… se vám do vkusu.

Další podrobnosti o akci budeme postupně zveřejňovat, ale už teď je jedna věc jasná…akce se bude konat za každého počasí a v případě deště, bouřky či jaderného útoku se veškerá produkce přesune do útrob klubu, který je co by syntezátorem dohodil.

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/203899743601296/

Fotky: Jakub

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.