fbpx

13/07/2018

PRAGO UNION Open Air

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

PRAGO UNION Band, Beatbox Lasťa /SK/, Ginga & Janek, Ja.Ko.St
Bezcrew, Yakub, DJ Strygo

Tisková Zpráva

Dorazte do klubu Nětčice (naproti Hospody U Jančů), kde se v přilehlém venkovním areálu uskuteční hip hopová party v našich končinách dosud nevídaná!

Pomyslný koláč večera nakrojí místní flink a floutek, zařízne ho ostře bodavou flow, polahodí uchu rýmem nevšedním, mladá krev místní scény, devítiprstý bandita Yakub a jeho origo pojetí repu!

Naváže hodonínský raprezent, hudba ulice, sídliskový rap, bažula bastard, týpek, který jel letos tour s Kalim, stihl už na feat. uhnat jména jako legendární Afu-Ra, Lord Lhus nebo Phili´n´Dotz… pouličný čávo Bezcrew, kterému bude záda krýt další hodonínský zástupce, mistr zvuku, mixu, producent, majitel studia Paradox…. dj Sulaco, yeah!

Následovně rozhýbe publikum místní formace šupáků, dva nosáči tankující rum a gořalku, od výplaty k výplatě živořící dacani, zevlující z práce do práce, víkendy si nepamatující mistři volného stylu…. Ginga & Janek!

Po nich kyjovští patrioti, týpci které nahání měšťáci, rideři unikající na Ukrajině, se stehnama jako rambo a úsměvem plným much… Ja.Ko.St v mordoru ve vašem městě.

Obě tyto formace bude ze zálohy jistit kouzelník scratchů, krotitel desek a jehel, malý velký dj Strygo!

Poté se představí se svým jedinečným stylem majstro zvuku v nejsurovější akustické podobě, šéf beatboxu, týpek co přes svůj mladý věk už předskakoval jménům jak jsou Foreign Beggars, BSA, Upgrade, Forbidden Society, Matzet, Dillon Cooper a dalším… předvede beatboxovou show vícero žánrů, predevším však DnB, trap a jedno je jisté, ujebe vám dekl… jedinečný reprezentant ze Slovenska a záhorák Beatbox Lasťa!

Horečku páteční noci dokonale vygraduje doktor slovo, kandidát vět, aneb ten, co umí nacpat co nejvíc faktů do co nejmíň taktu a přitom nakopat co nejvíc zadků, legenda českého hip hopu, sám velký Kato z formace Prago Union s kapelou!!!

Další podrobnosti o akci budeme postupně zveřejňovat, ale už teď je jedna věc jasná…akce se bude konat za každého počasí a v případě deště, bouřky či jaderného útoku se veškerá produkce přesune do útrob klubu, který je co by mikrofonem dohodil.

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/1041788015988871/

Fotky: DaveZX12R, Tomáš

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.