fbpx

29/03/2018

Sound Vibration 5

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Toky, Ian Kita, Peter Pea, Paul Hawk, Liner

Tisková Zpráva

Vánoční speciálka byla testem všeho možného i nemožného, nás, vás, blízkého okolí a také klubu. Jelikož se vše povedlo, můžeme zvednout pomyslnou laťku do vyššího levelu a po třech měsících do šnekáče vrátit party s původním názvem Sound Vibration.

Sound Vibration se uskuteční na Zelený čtvrtek, 29. března 2018, tedy v předvečer Velkého pátku – státního svátku v bývalém legendárním klubu Šneckenhaus v Kyjově. Na kvalitě si dáme záležet, a to jak po hudební, tak vizuální stránce.

Bude nám velkou ctí v Kyjově opět přivítat hvězdu slovenského techno scény, kterou není nikdo jiný než Mr. dj Toky. Stálice netřeba dlouhosáhle představovat, dovolíme si tedy jen pár slov. S djingem začal už v roce 1993, zároveň s tím se pustil do vlastní tvorby pod pseudonymem Rumenige. Slyšet jeho tracky jste tak mohli např. na labelech Numb, PVC, Tresor, Antidandruff či Mord.

Chvályhodné je, že Toky je čertem, který se drží svého kopyta. Zatímco řady zvučných djs a producentů během let proměnily svůj styl a přesedlaly na líbivější, širokému publiku otevřenější odnože, Toky dál rozvíjí a posouvá svůj rozpoznatelný zvuk. Kyjovskému publiku se poprvé představil v roce 2000 a od té doby si k nám našel cestu již mnohokrát – naposled v roce 2011. Nyní tedy nastal ten pravý čas pro velkolepý návrat!

Pozvání také přijal brněnský technobijec Peter Pea, který se hudbě věnuje rovných 20 let. V počátcích začínal s vlastní tvorbou, ale později se začal věnovat také djingu. Díky velkým zkušenostem a širokému hudebnímu záběru od něj můžeme čekat opravdu pestrý mix techna všech stylů, od kosmického až po bangin‘.

Z opačné strany jihu Moravy, ševcovského města Zlína, k nám zavítá dj a producent v jedné osobě Ian Kita, rezident Bloku 12, který vydává své tracky na řadě labelů, např. Naked records, DC10, Reload či Licker. Do Kyjova vám přiveze směsici aktuálního techhouse a techno soundu.

Samozřejmě zde nemohou chybět naši rezidenti, Liner a Paul Hawk, představující spojení jin a jang, dvě navzájem opačné a přesto doplňující se síly techna.

Djské výkony podtrhne kvalitní Nexo sound systém, barevnou atmosféru navodí světelná show od Marcel Audio, kterou doplní VJ Ledabyl se svou velkoplošnou projekcí!

Máte se na co těšit!

6kW NEXO sound system & lights
Visuals by VJ Ledabyl

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/213697119193470/

Fotky: Tomáš

Audio

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.