fbpx

19/10/2018

Sound Vibration 6

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Miltz, Neusanf (SK), Paul Hawk, MA.LI.NA, TMC

Tisková Zpráva

Prázdniny za námi, klubová sezóna se pomalu rozjíždí a my nechceme zahálet. Přes léto jsme nelenili a provedli v klubu úpravy na stacionárním osvětlení, které dodá akcím nový šmrnc. Chcete se přesvědčit? Tak jo. S potěšením oznamujeme, že jsme si pro vás připravili další pokračování oblíbené klubové noci Sound Vibration.

V rámci nadcházející party jsme se rozhodli polevit v hustokrutopřísné techno smršti a nabídnout vám rovněž tech-housový a housový vánek.

Je nám tedy ctí, že u nás můžeme přivítat zástupkyni něžného pohlaví – dj Miltz. Této mladé, avšak velmi nadějné djce z Brna není doslova žádný žánr elektronické hudby cizí. Naopak, čeká vás mix plný proměň, kontrastů a překvapení. Oldschool a aktuální trendy? Proč ne! Máme se na co těšit!

Pro někoho z nedelaké Skalice, pro jiné zahraniční host. Ať tak či onak platí, že dorazí dj Neusanf, který na taneční scéně působí bezmála 9 let a stále ho neopouští zvědavost a touha rozšiřovat si nové obzory. Nejsou mu cizí ani styly jako Afrohouse, UK Garage\Jackin, Downtempo. Čeká nás další “pestromix”!

Za pseudonymem MA.LI.NA. se neskrývá nikdo jiný než legendární duo Mark B a Liner. Tito dva hodonínští harcovníci působí na scéně více jak 17 let, takže o jejich kvalitách není pochyb. Borci vás provedou současnými tech-housovými trendy.

Být patriot není sprosté slovo, že jo? Dalším pozvaným je kyjovský dj TMC. BPM o něco níž, dost barvité tóny a melodie, zkrátka techhouse jako víno.

Že byste si dali přeci jen i něco ostřejšího? Od toho je tu Paul Hawk! Stálici našich akcí netřeba představovat. Inteligentní, přesto rázné techno, gramofony Technics a vystoupení, které z vás vyrazí poslední kousky hudební duše.

Spánek je zbytečný přepych, tancuj!

Visuals by VJ Ledabyl
Artwork by Zbyněk Ryba

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/490730911444208/

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.