fbpx

16/06/2023

Sound Vibration 8

Klub Nětčice, Kyjov

Line-up

Garden: Beryl, Paul Hawk, Liner
Indoor: Boss (SK), Paul Hawk, Liner, Soldik, Valentyn

Tisková zpráva

Začneme netradičně už v 19:00 na zahrádce před klubem Nětčice. Minimal, house, západ slunce, vychlazené točené ze Syrovína nebo fresh míchačka? Vše bude. Za aparátem Beryl, Paul Hawk a Liner v netradiční hudební poloze.

Úderem dvaadvacáté hodiny hudba na zahrádce utichne a uvnitř klubu započne tribalové inferno! Naše pozvaní přijal DJ Soldik, majitel vinyl shopu www.drumandbassvinyl.cz, dj a sběratel v jedné osobě. Soldik stál u zrodu SOUND44. V oněch památných časech hrával ještě techno. Přijetí výzvy tedy bereme jako ohlédnutí ke kořenům. Čeká nás tribal techno z vinylů.

Soldika za pultem následně vystřídá jeho dobrý kamarád a náš rezident Paul Hawk, který letos slaví 25 let na techno scéně. Nedávno zbořil pražský Fuchs2 mozaikou mixovanou z nepřeberných techno žánrů. Hádám, že v Kyjově tomu nebude jinak.

S ubíhajícím časem se nezadržitelně přiblížíme k vrcholu ve znamení headlinera. Po čtyřech letech do našeho klubu opět zavítá rodák z Piešťan, dj Boss. Ten už dlouhodobě patří ke špičce československé techno scény, což potvrzuje spolupráce se světoznámými labely Mord nebo Planet Rhythm. Moc se na Bosse těšíme.

Po slovenské jízdě se za gramofony postaví náš druhý rezident dj Liner. Jehla dopadne na vinyl a techno, jak ho od mistra Linera známe, rozhodně nikomu nedá odpočinout. Pan dj s věkem zraje.

Na samotný závěr večera se za djský pult postaví dj Valentyn. Kdo by chtěl na závěr relaxovat, zdřímnout si a pak odpočatě odejít domů, toho musíme zklamat. Bude znít techno, techno a ještě jednou techno. 🙂

Tradiční a zároveň důležitou součástí akce bude videoprojekce, o kterou se postará mistr pohyblivého obrazu, VJ Ledabyl.

Začátek: 19:00h, konec 05:00h

Art work by Mikuláš Kříž

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/189210790743774/

Sound Vibration w/ Boss (SK)

Sound Vibration jako vždy nabídne pestrý mix techno soundu. Tentokrát k nám jako headliner dorazi slovakian techno murder boy – DJ Boss.

Zveřejnil(a) SOUND44 dne Středa 31. května 2023
powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.