fbpx

27/06/2020

Summer Vibration Open Air

Klub Nětčice, Kyjov

Line up

Chris Sadler, Lucasch, Luis, Paul Hawk, Neusanf (SK), Endlok

Tisková Zpráva

Jako se živý organizmus přirozeně adaptuje na nenadálé podmínky, přizpůsobili jsme se i my současné výjimečné situaci.

Na sobotu 27. června 2020 jsme pro vás připravili venkovní klubovku Summer Vibration, která se uskuteční na zahrádce klubu Nětčice, a to v čase mezi 15. až 23. hodinou. Čas konce akce se může ještě změnit.

Jak název a datum napovídá, akce bude vítáním optimistického léta, nastartováním lepších časů. Rozvibrují ji jak beaty techna, jehož je starý dobrý klub na kopci kolébkou, tak i jemnější sound house a tech-house. 

Kdo vám na tomhle speciálu zahraje? Jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal rodák z britského Notthinghamu, který se před dvaadvaceti lety přestěhoval do Prahy, kde započal svou kariéru. Po dvou letech hraní získal residenturu klubové noci Climax v pražské Roxy, která se koná dodnes a kterou britský časopis Mixmag popsal jako „epicentrum zdravé house scény v České republice“. Někteří už tuší, že mluvíme o živoucí legendě české house music – Chrisovi Sadlerovi. Ten se tak vedle pořádání akcí a djingu věnuje vlastní tvorbě a labelu Climax Digital Recordings.

Pro někoho z nedaleké Skalice, pro jiné zahraniční host. Ať tak či onak platí, že dorazí dj Neusanf, kterému nejsou cizí ani styly jako Afrohouse, UK Garage, Jackin, Downtempo.

Následující host se elektronické hudbě věnuje již 30 let a má tak za sebou mnoho počinů, včetně založení vlastního labelu Naked Records. Za touto značkou se neskrývá nikdo jiný než dj Luis.

Posledním pánem z techhousové rodinky tohoto večera bude spoluzakladatel festivalu djs4charity dj Josh Singer.

Další pozvaný se na scéně pohybuje přes dvacet let, v rámci nichž vybudoval známou a úspěšnou pořadatelskou agenturu Strobe, která stála u zrodu parties na uherskohradišťsku. Za mix se postaví dj Lucasch a provede Vás směsicí techhouse, elektra a techna.

Dalším pánem do techno party bude místní producent a dj Endlok, zástupce kyjovského labelu Techno Terrorist! Hudební fajnšmekr představí netradiční pojetí techna a bass music inspirované především současnou UK scénou.

Bylo tradicí, že se akcí účastnili i naši dva rezidenti. Tentokrát zůstane Paul Hawk na lineupu osiřen. Ne však zcela, doplní jej dj Soldík. Ten se především motá kolem drum & bass scény a svého vinyl shopu drumandbassvinyl.cz. Techno mu ale nikdy nebylo cizí a proto si pro tento večer připraví speciální nálož tribal techna.

Jak už bývá zvykem, na naší akci nemohou chybět naši dva osvědčení rezidenti, vzájemně se doplňující síly techna, veteráni při síle, Paul Hawk a Liner!

Kromě super hudby se můžete těšit na výběr kvalitních vín, piv okolních výrobců a také něco dobrého k snědku.

Artwork by Mikuláš Kříž

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/1436655963210420/

Fotky: DaveZX12R

Video

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.