fbpx

17/06/2022

Summer Vibration

Klub Nětčice, Kyjov

Line-up

Chris Sadler, Lucasch, Leia Drex (SK), Kita, Paul Hawk, Liner, Hubiss, Mischa, Josh Singer

Tisková zpráva

Summer Vibration, letní oslava housu a techna, se tentokrát uskuteční v takzvaném hybridním režimu. Co tím myslíme?

Zatímco předchozí díl se konal pouze na zahrádce před klubem, letos se uskuteční jak venku, tak uvnitř.

Zahrádka bude ve znamení stylů house a techhouse. Před půlnocí se otevřou útroby klubu, kde začne pořádné Cvičme v rytme Techna! No a jak jinak než do rána!

Naše pozvání přijal rodák z britského Notthinghamu, živoucí legenda české house music – Chris Sadler. Je dlouholetým residentem klubové noci Climax v pražské Roxy, kterou britský časopis Mixmag popsal jako „epicentrum zdravé house scény v České republice“. Vedle pořádání akcí a djingu se věnuje vlastní tvorbě a labelu Climax Digital Recordings. Těšíme se na kyjovskou premiéru!

V technu nezná hranic. Vnímá ji jako jistou paletu emocí – od štěstí, melancholie až po šílenství. Leia Drex, rázná dívčina z východního bloku, začala pod vlivem legendárního bratislavského Subclubu rubat tvrdé, nekompromisní old school techno říznuté holandským zvukem? Co si pod tím představit? Záhada bude rozluštěna v klubu.

Rodáka z Notthingamu na venkovní stagi doplní rodák ze ševcovského města Zlín. Ian Kita, patriot, který dodnes obohacuje tamní klubovou scénu. Vydává své tracky na labelech jako Natura Viva, Ushuaia či Family Grooves. Další porce deep house a tech house zaručena.

Za mix se také postaví dj Lucasch a provede Vás směsicí techhouse, elektra a techna. Na scéně se pohybuje přes dvacet let, během nichž vybudoval známou a úspěšnou pořadatelskou agenturu Strobe. Ta stála u zrodu parties na Uherskohradišťsku.

Starší pamětníci jistě vzpomenou na legendární dvojici Mischa & Hubiss. Naposledy jste je takto pohromadě mohli u nás slyšet před čtyřmi roky. Jejich týmové počínání sice odvál čas, ale kluci souhlasili s oprášením nostalgické vzpomínky a opět u nás vystoupí se svým speciálním setem ze čtyř gramofonů. 

Naši rezidenti Paul Hawk a Liner samozřejmě nemohou chybět. V jejich setech rezonuje původní esence detroitského a birminghamského zvuku. Dj Paul Hawk se z temných vod vydává i do groovy subžánrů a vytváří tak jedinečné zvukové mozaiky. Dj Liner představuje v mixech aktuální dark zvuk v kontinuální, vyvážené podobě.

Techhousovou rodinku ještě doplní spoluzakladatel festivalu Djs4charity, který není v místních luzích a hájích rozhodně neviditelný, dj Josh Singer.

Začátek: 20:00h, konec 05:00h

Art work by Mikuláš Kříž

Další podrobnosti nalezneš v události: https://www.facebook.com/events/314683937478042

powered by

© 1998 - SOUND44. All rights reserved.